معرفی اجمالی دکتر اصلانی

دكتر حميدرضا اصلاني فارغ التحصیل رشته پزشکی با كسب رتبه اول سال 1368 و دارای بورد تخصصی ارتوپدی با کسب رتبه اول در سال 1372 مي باشد. ايشان داراي فوق تخصص در آرتروسکوپی و جراحی شانه و زانو (۲۰۰۰ – ۲۰۰۱ میلادی ) از بیمارستان یهودیان، دانشگاه لوئیز ویل – کنتاکی آمریکا ،فوق تخصص جراحی دست و اعصاب محیطی و میکروسرجری (۲۰۰۱ – ۲۰۰۲ میلادی)، دانشگاه لوئیز ویل – کنتاکی آمریکا مي باشند. دكتر حميدرضا اصلاني در دوره هاي تكميلي فلوشيپ AO، هسن، آلمان، سال 1997 ميلادي ، دوره كوتاه مدت فوق تخصص تعويض مفاصل زانو و ران، دانشگاه آزاد آلمان، برلين، سال 1997 ميلادي، دوره كوتاه مدت فوق تخصصي آرتروسكوپي و آرتروپلاستي شانه ، هيلدربرگ آلمان، سال 1997 ميلادي، دوره فوق تخصصي استئوتومي هاي اطراف زانو، كلن، آلمان، سال 2004 ميلادي، دوره فوق تخصصی کوتاه مدت آرتروسکوپی شانه سان آنتونيو، تگزاس،آمریکا سال ۲۰۰۵میلادی، دوره فوق تخصصی کوتاه مدت آرتروسکوپی شانه سان ديگو، كاليفرنيا،آمریکا سال ۲۰۰۵میلادی، دوره فوق تخصصی کوتاه مدت تعويض مفصل شانه، زوريخ،سوئيس سال 2006 میلادی، دوره فوق تخصصی کوتاه مدت تعويض مفصل شانه، هايدلبرگ،آلمان سال 2007 میلادی، نیویورک آمریکا سال ۲۰۰۹ میلادی ISKI دوره فوق تخصصی کوتاه مدت تعویض کامل مفصل زانو، دوره کوتاه مدت تعویض مجدد مفصل زانو، فرانكفورت، آلمان سال 2009 ميلادي ، دوره فوق تخصصی کوتاه مدت در بازسازی لیگامان های صلیبی زانو دانشگاه پینزبرگ، آمریکا سال ۲۰۱۰ میلادی ، دوره فوق تخصصی کوتاه مدت در بازسازی لیگامان های PCL& PLC زانو، آمریکا سال ۲۰۱۲ میلادی، دوره فوق تخصصی کوتاه مدت آتروسكپي هاي پيشرفته شانه ،فرانسه سال 2013 ميلادي نيز شركت داشته اند.

 

بهترین دکتر ارتوپد خوب

دکتر ارتوپد خوب با صبر و حوصله کار خود را با مصاحبه و معاینه بیمار شروع میکند. سپس با تشخیص ایشان و در صورت نیاز ازمایشات تشخیصی دیگر از جمله تصویربرداری با اشعه ایکس، آزمایش خون انجام میگیرند. دکتر ارتوپد بعد از تشخیص نوع بیماری،دلسوزانه در مورد بیماری و روش های درمان ان با بیمارصحبت میکند و به او کمک می کند تا موثرترین روش درمانی برای داشتن زندگی ای پویاتر را انتخاب کند.دکتر ، جراحی را به عنوان اخرین روش درمانی برای مشکلات اسکلتی عضلانی در نظر میگیرد و تلاش میکند تا جایی که ممکناست جراحی را به تعویق بیاندازد و بیمار را با رویکردهای درمانی محافظه کارانه مانند فیزیوتراپی درمان کند و زمانی که روش های درمانی دیگر موجب بهبودی نشدند جراحی را توصیه کند. بنابراین بهترین دکتر ارتوپد پزشکی است که علاوه بر مهارت ، تجربه در برخورد با بیمار اصول را نیز رعایت کند.

بخش آموزش بیماران

زمانیکه میخواهیم اتومبیلی را خریداری نمائیم، وقت زیادی را صرف گشتن به دنبال اتومبیلی که مطابق میل و خواستمان است میکنیم و بعد از آن به دنبالِ بهترین تولید کننده و فروشنده میگردیم. ممکن است بخواهیم یک مدل پیشرفته، اسپورت و یا خانوادگی داشته باشیم، اما در هر حال همیشه به دنبالِ اتومبیلی قابل اطمینان با خدمات پس از فروشِ خوب خواهیم بود. همین رویکرد برای زمانیکه میخواهیم هر کار با اهمیتِ دیگری را انجام بدهیم نیز صدق میکند. آیا زمانیکه میخواهیم یک جراح یا درمانگر را انتخاب کنیم همین رویکرد را به کار خواهیم بست؟ این روزها افراد بیشتری به این طریق عمل میکنند. بیماران به این نکته واقفند که وقتی پایِ اطلاعاتی که نیاز دارند و تصمیماتِ درستی که بر اساسِ آن اطلاعات باید بگیرند به میان میاید، مسئولیت بر دوشِ خودشان خواهد بود. بعضی از افراد برای آنکه بدانند بهترین تصمیم کدام است، به پزشکان و درمانگرانِ خود اعتماد میکنند. اما مساله اینجاست که بدن و سلامتیِ آن متعلق به خود شماست. مسائل همیشه آنقدر صریح و روشن نیستند که یک فرد حرفه ای و متخصص از دیدگاهی بی طرفانه بتواند به جایِ شما تصمیم بگیرد. جراحان میتوانند اطلاعات و آمارهایِ فنی و تخصصی لازم را در اختیار شما بگذارند ولی در نهایت این شمائید که میتوانید در موردِ آنچه که واقعاً میخواهید قضاوت کنید. انتظارات میتوانند پی آمد هایی به دنبال داشته باشند و در بعضی مواقع، بیماران انتظار نتایجی همانندِ روزِ اول را دارند. هرچند اگر واقع بینانه بنگریم، تمامِ آن چیزی که میتوان انتظار داشت این است که “بهتر از قبل شود”. نتایج فنی، آنگونه که پزشکِ شما به آن نگاه میکند (برای مثال، اینکه شانه شما چگونه حرکت میکند و تا چه حد نیرومند است) با بهبودِ شما در عمل آنگونه که شما به آن نگاه میکنید لزوماً مرتبط نیست. نتیجه این خواهد شد که جراح راضی و خشنود و بیمار ناراضی و ناخرسند خواهند بود. مهم است که جراحِ شما دقیقاً بداند شما چه انتظاری از درمانتان دارید و از آن طرف شما هم دقیقاً بدانید که آنها به چه چیزی دست خواهند یافت. همه ی پزشکان در بیانِ این مسائل به طور صریح توانایی ندارند و شما باید آنقدر سماجت به خرج دهید تا همه چیز روشن و شفاف شود.

 
 

بخش آموزش پزشکان

فوق تخصص ارتوپد کودکان با تجربه ترین و بهترین دکتر آموزش دیده برای ارزیابی و درمان مناسب مشکلات اسکلتی عضلانی (استخوان، مفصل یا عضله) در نوزادان تازه متولد شده تا نوجوانانمی باشد. متخصص ارتوپد کودکان مشکلات اسکلتی عضلانی کودکان را تشخیص، درمان و مدیریت می کند، مانند: بدشکلی های ستون فقرات و اندام ها در بدو تولد یا در مراحل بعدی زندگی (اسکولیوز، اختلاف طول اندام، پا چنبری)، شکستگی های استخوان، تومور و غفونت استخوان یا مفصل و اختلالات راه رفتن(لنگش). از انجایی که اغلب کودکان قادر به همکاری و پاسخ دادن سوالات حین معاینات بالینی نیستند متخصص ارتوپد کودکان کهبه نحوه ی معاینه و درمان کودکان اگاهی داردانها را ارام و به همکاری تشویق می کند.علاوه بر این،اغلب، متخصص ارتوپد کودکان به منظور ایجاد یک محیط راحت و بدون استرس برای کودکاناز تجهیزات خاصی مانند اتاق معاینه با طراحی های کودکانه بهره می گیرد.

تجربیات بیماران

بهترین متخصص ارتوپد پزشکی است که بعد از اتمام دوره های تحصیل خود همچنان به مطالعات و پژوهش هایجانبیدرباره ی بیماری ها و روش های نوین جراحی، درمان و مدریت بیماری ادامه دهد و تلاش کند از بین روش های موجود، موثرترین و کم هزینه ترین درمان را جهت رفع مشکل بیمار برگزیند. متخصص ارتوپد نقش مهمی در سازمان دهی و ارائه مراقبت های اورژانسی دارد و از اعضای تیم درمانی در اسیب های چند سیستمی و پیچیده محسوب می شود بنابراین این متخصصان نیازمند ارتباط موثر و پویا با سایر اعضای تیم درمان دارند. متخصص ارتوپد خوباز هر دو روش جراحی و غیر جراحی برای درمان اسیب های اسکلتی و عضلانی، بیماری های تخریب کننده، بیماری های ستون فقرات، اسیب های ورزشی، تومورها، عفونت ها و اختلالات مادرزادی استفاده می کند و درمانی را موثر می پندارد که موجب بهبود سطح کیفیت زندگی بیمار شود.


آقاي محمد. ب از عراق

1

خانم م.م.ا از عراق

8

خانم ناهيد ع. ا از عراق

14

آقاي محسن ع.ز از عراق

آخرین ویدیوها

دسته بندی ویدیوها

  • دسته بندی یک
  • دسته بندی دو
  • دسته بندی سه
  • دسته بندی چهار
  • دسته بندی پنج
  • دسته بندی شش
  • دسته بندی هفت
  • دسته بندی هشت
  • دسته بندی نه
  • دسته بندی ده